| B3stB0y a întrebat:

Sall! Am Windows8 si am o problema... Cand deschid un program imi cere sa aleg programul cu care sal deschid dintr-o lista... ca de ex vr sa deschid chrome si-mi cere sa selectez prograamul din lista. Sfaturi?

Răspuns Câştigător
| G28AEjdvjRaendnPrT a răspuns:

Da, asa e, ca sa deschizi un program pentru prima data trebuie sa pui un program cu care sa-l deschizi, apoi se deschide automat asa, nu te va mai intreba mereu, dar la google chrome nu e asa, doar la instalare

1 răspuns:
| B3stB0y explică:

La mine problema e ca ma inntreaba mereu si ma enerveaza la culme...