| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema...Nu pot deschide jocurile si unele programe...
Le instalez iar cand incerc sa il deschid imi cere sa aleg programul cu care sa il deschid...
Please...help me!

7 răspunsuri:
| Psihoyounger a răspuns:

Daca ti se cere programul, e simplu. Sper ca iti apare cum mi-am imagonat eu. Daca da, fa asa:
bifeaza a doua optiune din fereastra mica aparuta pe ecran. Alege de acolo programul care crezi ca trebuie. Daca nu apare, apasa Browse si ia-l de acolo. De exemplu, daca tu cauti winap, da clck pe el si apoi mergi la winap. exe Sper ca te-am ajutat.

by Psihoyounger

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am cunoscut pe cineva care a patit la fel.Ar putea fi din urmatoarele cauze:1.Calculatorul sa fie destul de stricat din cauza virusilor(ar trebui sa ai tot felul de erori in calculator ca sa fii sigur de asa ceva caz in care iti trebuie schimbat windows-ul)2.Sa fie din cauza Windows Genuine in cazul in care unul din site-urile Microsoft sa fii detectat faptul ca Windows-ul tau este unul piratat(ASTA IN CAZUL IN CARE CALCULATORUL TAU CHIAR ESTE PIRATAT). Altceva nu stiu. Daca reusesti, te rog sa ma anunti la adresa de yahoo mess cristi_toma3.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai daca iti spune si programul e super usor dar mie nu imi spune si programul

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

cu Demon Tools, deschizi orce joc

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daemon tools

| muah:* a răspuns:

Se poate sa ai un virus in ps...sau mai multi...si mie mi s-a intamplat... o sa trebuiask sa instalezi windows-ul sin nou...

| Dachin_Teo_1942 a răspuns:

Ba nu trebuie sa instalezi nici un windows trebuie sa descarci programul asa Malwarebytes Anti-Malware dupa trebuie sa ii dai restort all dupa o sa mearga iti garantez asa