| SakonSIUkon a întrebat:

Sall as dori sa joc ceva single player dar sa fie cu misiuni care sa ceara uciderea mobilor sau bossi sa nu fie misiuni ca alea din MMORPG ca sunt plictisitoare, ceva single player ce imi recomandati?

Răspuns Câştigător
| MihaiGe a răspuns:

Kaneva(cel mai tare jocc), imvu, freejack, second life, pandanda, clubpenguin, stardoll, lady popular, perfect world international, habbo hotel, farmerama, miss populary, friv, fantafge, ourworld, 4 story, woozworld, ubi world, SIMS(1, 2 si 3), supersecret, weeworld, pixxie hollow, mis bimbo, ma bimbo, my bambino, metin2, zoomumba, mai sunt f multe pe facebook, etc. plz fundita. Cred ca merit, nu?