| MaryusFloryn a întrebat:

Buna TPU vreau si eu niste jocuri single player, fara internet doar rpg pur, si sa nu ceara dual core, si daca-mi dati dati si link de downloadare, Vot + Funda care da raspunsurile bune, apropo sa fie cat de multe jocuri cat de mici posibile dar frumoase cu questuri sau aventura sau misiuni... intelegeti voi big grin.

Răspuns Câştigător
4 răspunsuri:
| Ale123456 a răspuns:

Iti recomand să scrii p google:
Jocuri cu aventuri si misiuni dwonald!
Fundă?

| MaryusFloryn explică (pentru Ale123456):

Ce crezi ca am facut?happy
Si nu gasesc, daca ai putea sa-mi dai tu niste site'uri iti dau F U N D A. big grin

| MaryusFloryn explică (pentru Ale123456):

Este foarte bun. Mersii.

| Ale123456 a răspuns (pentru MaryusFloryn):

Npc :* happy