| AlexXx1 a întrebat:

Sall as vrea si eu niste servere private de mt2 sa mearga si sa aiba mazim ratele 1000 primiti funda

Răspuns Câştigător
| Flostar2010 a răspuns:

MondialMt2 e chiar super mortal sunt 250 de lv eu am 154 si faci destul de repede lv.
FunMetin2 si asta e fain.
Si mai sunt multe mai scrie pe Google si pe Youtube si gasesti.
Dai funda plis si nu vot.

1 răspuns:
| Stelistull a răspuns:

Metin2 Hummer.Toate ratele 1000% la yang e 2x1000%,iteme +9 de la lvl 1 pana la 225 (lvl maxim pe privatu asta) king la magazin, arme posedate, tot ce vr.Til recomand fundabig grinbig grinbig grin Plss Repepedeee