| jmecheru2000 a întrebat:

Sall as vrea si eu un cont pe transformice bun daca aveti contactati-ma pe mess dau funda
id:gabrielrobert92
eu vreau cont pentru ca sunt pf as prefere cu chesse 1000 sau culoare ceva de genu

2 răspunsuri:
| LiviuStefan a răspuns:

Am eu unul e si pro cu 1700 de first cu 10000 cheese in profil mult save pe hard si culoare la 1000 si 1400 cheese in shop dar nu il dau pentru ca am lucrat mult timp la el...
P.S.: Se numeste Pokhemon!

| CVE12 a răspuns:

Sti ce frte? fa-ti singur cont, creste-l singur! asa este mai incitant.