| AAAdelin a întrebat:

Sall! Asi vrea ca sa imi raspunda numai cei care au jucat/joaca The Sims 3.
Am o intrebare care arata cam asa : Cum pot ca sa il fac star pe un sims. Am facut urmatoarele : Am creat un sim si i-am dat la aspiratii arta, cultura, muzica... mai multe, iar dorinta suprema este ca sa devina rock star. l-am dus ca sa ii cresc nivelul la chitara pana la 10, care zicea ca este cel care trebuie ca sa isi indeplineasca dorinta suprema.
Eu l-am facut lv 10 la chitara. Acum este maestru, iar de aici ce mai fac?
V-a rog ajutati-ma. Si dupa ce il fac star cum il por muta in cartierul de bogati? de la >telefon- move, sau altfel?
V-a rog sa ma ajutati!
Multumesc anticipat!

1 răspuns:
| WinamP a răspuns:

Mie imi place sims 3 pets il ai avut?