| fuckU a întrebat:

Sall! aveti cont pe facebook? jucati IT GIRL? cine imi poate spune si mie cum poti vorbi cu ceilalti jucatori? ah si voi la ce lvl sunteti?

Răspuns Câştigător
| betty_1014 a răspuns:

Da asa este nu poti vorbi daca vezi pe ceilalti prieteni in joc este pus de la ei dar sunt alte siteuri unde poti vb de ex stardoll sau barbiegirls.eu la nivelul 56

2 răspunsuri:
| Icss a răspuns:

Eu 18

| carmen7111999 a răspuns:

nu poti vorbi cu ceilalti jucatori in timpul jocului pentru ca ceea ce apare in joc este pus doar asa. eu am lvl 22