| anonim_4396 a întrebat:

Sall! Care jucati Farmerama, am auzit ca poti si sa te casatoresti cu alti jucatori (eu sincer cred ca la sectiunea cazdouri sunt verighete, i le trimiti persoanei respective si sunteti casatoriti). E adevarat? Se face altcumva? Fundoi.

Răspuns Câştigător
| ByaCrys232 a răspuns:

Pai...
ii trimit o verigheta unei persoane. nu conteaza ca e de argint, aur sau diamant! si astepti ca persoana respectiva sa iti dea raspunsul... daca zice da ii fa aparea in lista de prieteni scrisa cu roz, daca zice nu vei primi un fel de atentionare. ceva de genu!
Alte metode nu exista!