| fllorin95 a întrebat:

Sall cand o sa apara jocul half life 3 daca stiti imi spuneti. funda

Răspuns Câştigător
| chronoStrix a răspuns:

Half Life 3 nu a fost anuntat. Putin probabil sa apara curand. Poate in urmatorii ani o sa aflam ceva.

2 răspunsuri:
| William1000 a răspuns:

Seria Half Life este produsa de compania Valve. Este o companie buna, dar niciodata nu se grabesc sa faca si a treia parte dintr-o serie. Adica exista :Half Life 1, 2 episode 1, 2 episode 2, Team Fortress 1, 2; Portal 1, 2; Left 4 Dead 1, 2. Dupa cum vezi nu exista niciun numar 3 la serie. Cam putin probabil sase grabeasca cu o serie.