| dorutzu_3133 a întrebat:

SALL! Care este cel mai bun sv privat de metin2? Daca credeti ca pe care il stiti voi este cel mai bun(cu rate de exp si yang >>mari)raspundeti-mi

2 răspunsuri:
| cristy799 a răspuns:

Mt2 mixt

| metin2tim a răspuns:

Incearca metin2 empire iti da cal de lvl 11 armat si cresti repede
incearca metin2 hammer iti da lvl 98 de la inceput dar nu cresti de duci undeva sa te faci lvl 127 si ai iteme tari de la inceput iti da 1kkk de la inceput si cumperi de la mag iteme cu 500k si 1kk armuri arme
cred ca te-am ajutat
funda