| casian123 a întrebat:

Caut un metin2 lv max 250-255 toate ratele 1000% hmmm...cu costume si frizuri speciale dar nu mt2 world mape noi sa cresti si sa faci bani repede.

Răspuns Câştigător
| mihay1mihay a răspuns:

Metin2 vamos..ee fain rau de tot... level 250..bani ii faci destul de rpd..pana la 200 cresti usor. dupa trebuie cu inel de exp...add la mihai11mihai@yahoo.com pentru mai multe detalii

4 răspunsuri:
| Georgestaff08 a răspuns:

Incearca
-Mt2 hammer
-Mt2 Steel
-Mt2 4Yours
-Mt2 Arena
-Mt2 Nero
-Mt2 Adventure
-Mt2 HC

| AndutzuAdy a răspuns:

Metin2mania.e romanesc lv maxim e 250 sunt multi playeri sunt noi lumi in care sa te duci si banii ii faci foarte usor

| casian123 explică (pentru AndutzuAdy):

AndutzuAdy pune si tu site si video de prezentare...happy

| robertz09 a răspuns:

Eu zic sa cauti aici http://4metin.ro/servere-hostate/