| alindragos322 a întrebat:

Sall caut un metin2 privat pvp fara hamachi sa fie beton cel mai tare mt2 jucat din lume in afara de imperialmetin2 ca nu-mi merge site-ul acolo raspundeti-mi repede plizzzz!
Cel mai bun dau funda!

Răspuns Câştigător
| IULY991 a răspuns:

Metin2 advanced : http://advance2metin.com/
Am jucat eu pe el, e belea am si videoclip pe youtube : http://www.youtube.com/watch?v=DRefpgISmws

102 răspunsuri:
| Yoplex a răspuns:

Hammer metin2 http://www.hammerm2.com/ te da lvl 255 cele mai legendare itm!

Răspuns utilizator avertizat
| tralalalalala a răspuns:

Ma, incearca Metin2 TDL pe serverul Alcolicii ca e pvp si e destul de misto. Adica ai kinguri la shop si arme epice, stii tu ca pe toate privatele pvp numa ca aici e ceva schimbat, nu trebuie sa faci u lvl(adica sa cresti la monstri) aici te duci la o femeie,, Judy,, si dai la lvl si bani si iti da lvl 88 din prima apoi cresti tot la ea iti da cate 10 lvl pana pe la 100 si ceva apoi iti da cate o bila. Skill P iei tot de la ea. Si daca vrei sa te ajut cu ceva ma cheama Z0R0 sau T4Z da-mi PM si vedem noi.Bafta big grin tongue

| Helloween a răspuns:

Salut eu iti recomand Epicalmt2 e super fain uite aici linkul :http://epicalmt2.ro/index.php?s=home
Sper ca te-am putut ajuta bafta;)

Răspuns utilizator avertizat
| GiureaAlex a răspuns:

Http://pvpmetin2.no-ip.info/ uitati un mt foarte misto si tare intrati si no sa regretati!

| Ðεεα a răspuns:

Http://celestial-w0rld.com/home/S1/
Celestial-World. Eu pe ăsta-l joc!

| Adelyn24 a răspuns:

Metin2arena este super insa este sv PvM dar asteapta sv PvP o sa fie cel mai JUCAT zic eu laughing

Răspuns utilizator avertizat
| PяĬɔhĬηĐεℓ a răspuns (pentru IULY991):

Hm...Tare metinu! Mai Joci? Da-mi si mie niste sfaturi plswinking

| PaharDeSuc a răspuns:

Salut Eu zic sa incerci un metin pvp-pvm...AspireMt2 lvl max 250 faci in mapa de 128-145 e un bug arme epice pose 1 2 3 king 1... 9 e destul de misto rate 1000 %

| Y0TheBest a răspuns:

Metin2 hammer si metin2 tdl hammer este pvp si tdl are si pvp si alcolici plz funda

| infusion a răspuns:

Aici ai registeru:http://anonyymu-metin2.no-ip.org/register/
Downloadezi Abesgaara v3, 7
Si pui in MC.txt asta:anonyymu-metin2.no-ip.org

| RazvanLLL a răspuns:

Joaca tdl server alcolici iti iei direct 88 si armele le iei din oras e la vanzatori

| LvL1 a răspuns:

Salut,
vreau si eu sa mi zici va rog niste metine noi de crescut repede sa faci bani repede etc. va rog frumos

| RokoDgl a răspuns:

Plz dati-mi si mie metine pvp plz da dati-mi si linkul va multumesc

| hosumihai a răspuns:

Mah eu nu stiu dar totusi stie cineva un metin2 care sa aiba suprem la magazin sau sa il faci usor in afara de Hammer

| Ady2169 a răspuns (pentru Y0TheBest):

Mai joky hammer?

| alexmitzyy a răspuns:

Nu stiu

| florinmare89 a răspuns:

Adauga-ma la id de mess ca stiu eu unu ce te da lvl 1 da iti da king de 50 in inventar si este otravita in magazin si are 30000 HP pe ea si o sa vezi tu ce mai este

| ssmecheru33 a răspuns (pentru florinmare89):

Da-mi id sau spune-mi ce metin e plzz puppy dog eyes

| florinmare89 a răspuns (pentru ssmecheru33):

Id i filipadrian55

| ssmecheru33 a răspuns (pentru florinmare89):

Thx o sa il bag.

| Boiciuc_Andrey_1998 a răspuns (pentru PaharDeSuc):

Man zi site la metin

| andreiewewewewew a răspuns (pentru alindragos322):

Asa-i

| Florineloo a răspuns:

Salut eu as zice ca Apollo Mt2 sau Mt2 Calipso mie imi plac mult
happy

| adyady14 a răspuns:

Http://www.softstrikemt2.info/index.php?s=players e super tare metinu asta frate e deschis de 1 sapt. gm sunt prietenosi eventuri in fiecare zii daca ai nevoie de bani add mess(adyady2111)