| alindragos322 a întrebat:

Sall caut un metin2 privat pvp fara hamachi sa fie beton cel mai tare mt2 jucat din lume in afara de imperialmetin2 ca nu-mi merge site-ul acolo raspundeti-mi repede plizzzz!
Cel mai bun dau funda!

Răspuns Câştigător
| IULY991 a răspuns:

Metin2 advanced : http://advance2metin.com/
Am jucat eu pe el, e belea am si videoclip pe youtube : http://www.youtube.com/watch?v=DRefpgISmws

102 răspunsuri:
| Andrei_Pila_1995 a răspuns:

Http://176.223.119.160/ e un server nou de metin foarte interesant. Ofer itm posedate si alte itm in schimbul unor donatii. Ofer chiar si Gm detalii la em_klass sau 0751966886

| KaP0nE a răspuns:

Cel mai tare Mt2, jucat de mine este :
Metin2Osiris, e beton, evoluti noi, lvl max 250...
Funda? plizz

| Dragosiulian998 a răspuns:

Metin4drugs cel mia tare svr pe care l-am jucat www.Metin4Drugs.org

| Dragosiulian998 a răspuns (pentru ssmecheru33):

Metin4 drugs cel mai atre svr GM da iteme gratis la ox fara sa raspunzi la intrebari cela mai tari iteme pe svr asta sunt.ww.metin4drugs.org

| Dragosiulian998 a răspuns (pentru RokoDgl):

Salut daca vreau un svr tare si misto ti se potriveste metin4drugs! da-mi buzzz pe mess... dragosiulian998@yahoo.com

| OanaVlad a răspuns (pentru Yoplex):

Are virusi. :s

| IAliveInHell a răspuns:

Stefan poti retrage fundawinking

| cosminolm a răspuns (pentru Florineloo):

Metin2Feel Pvp-Pvm lvl 127 5 evoluati la armura 3 arma rate 1000% toate big grin
Site

| cosminolm a răspuns (pentru ssmecheru33):

Metin2Feel Pvp-Pvm lvl 127 5 evoluati la armura 3 arma rate 1000% toate.big grin
Site

| Alexandru-Andrei_Grigoras_1993 a răspuns (pentru IULY991):

Ma care e site cel nou?

| theViper747 a răspuns:

Valmondialmt2 sau 4yoursmt2

| spulberrazvan123 a răspuns:

Cel mai bune metin2 hammer frate

| Ing3rDrogat a răspuns:

Du-te pe top 100 metin

| Ing3rDrogat a răspuns:

Du-te top100 metin2 pvp

| Cristea_Gabriel_1992 a răspuns:

Mt2 hammer

| Vinatoru_Raul_1992 a răspuns:

Buna, la ce foloseste ''funda''?(Apropo stiu metin2 hammer si GM mode)Eu zic ca sunt smechere ...Mai joc metin2 new battle (NB) happy bft...

| Pain15 a răspuns (pentru LvL1):

Baiete, esti foarte... ANALFABET! "vreau sa mi zici va rog.

| Dei17MI a răspuns:

Metin2 XLG Pvp classic te da level1 la inceput
Mergi la tiffany si iti da 99 iti trebuie un client cu mc:metin2xlg.zapto.org http://metin2xlg.zapto.org/

| Razvan4You a răspuns:

Frate incearca metin2Fun

| Razvan4You a răspuns (pentru alindragos322):

Cum se da funda? plss spuneti-mi si mie...

| Parkour_Evolution_1996 a răspuns:

Www.metin2legend.ro
Best metin2 ever.In dezvoltare dar foarte super.

| Hdivision a răspuns:

Da am eu unul fain caut oameni, in gen /moderatori globali fondatori designeri, administratori uite aici www.darkscream2.com aici e communitatea, si aici e siteul de metin2. www.darkscream2.com/site avem si descriere la el daca va iintereseaza http://darkscream2.com/viewtopic.php?f=60&t=12 postat

| Steffann55 a răspuns:

Metin2gx

| danimare a răspuns:

Metin2 Osiris site sv on http://www.metin2os.ro/ fundita

| Vladutz_Andrey_1995 a răspuns:

Apucativa de matinul acesta http://www.hardcore-reloaded.com/ este cel mai tare metin

| SoGor_Cristi_1996 a răspuns:

Daca doriti sa va populati serveru-l metin2 - Faceti o postare pe / http://cristi-sogor.hol.es/ - SUnt si Jocuri Pc Gratuite / Programe Gratuite

| TheCosminutzu01 a răspuns:

Incearca Metin2NightFurry sau Metin2Yoneis (scrii asa pe google si dai pe primul site)