| edim a întrebat:

Caut un metin2 privat cu iteme legendare la magazin
sa se creasca repede bani sa se faca usor.(fara hamachi sa fie si
in afara de mt2 hammer)

Răspuns Câştigător
| Redakai1222 a răspuns:

Iti recomand pvp mt2.Este un sv tare dupa parerea mea 100% pvp fara hamachi. Funda?

2 răspunsuri:
| Mihai_George_1997 a răspuns:

Sall, incearca Metin 2 HotStyle, acolo ai 250 de lvl, se creste repede pana la 130 dupa aia din ce in ce mai greu, sunt itm legendare, armuri care trebuiesc evoluat, de ex la lvl 200 o sa ai armura cu aripi, e totul super frumos, bani se fac bine, daca nu iti place incearca Apollo, un joc frumos de metin dar se face banii super repede, si sunt 250 de lvl, itm tot legedare, itm super, deci iti urez Bafta FUNDA?

| ionutejvboss a răspuns:

Incearca MT2 ValMondial! Succes! Funda?