| TudorRadu a întrebat:

Sall,ce imi trebuie sa joc LOL(League of Legends)? Adica eu downloadez setup-ul si dau pe el sa instalez jocul si dupa aia dau run se incarca putin si dupa aia nu mai face nimic. Cine ma ajuta si pe mine, eu cred ca e de la windows, am windows xp proffesional.Cred ca trebuie windows 7. fundita

1 răspuns:
| DdDdH a răspuns:

Nu conteaza, cand se opreste inseamna ca se instaleaza.. doar asteapta.. o sa se opreasca de mai multe ori. Bafta!