| RamboxxL a întrebat:

am si eu o problema la jocul League of Legends (LOL) cand vreau sa il instalez imi da erroarea DirectX Setup Unable to find dsetup.dll... Funda

5 răspunsuri:
| finicu a răspuns:

Nu l-ai descarcat complet de pe net. Mai descarca-l odata si s-ar putea sa se rezolve. Apropo, eroarea asta ti-o da dupa ce ai instalat cu setup-ul sau cand instalezi cu lansatorul jocului?

| RamboxxL explică (pentru finicu):

Lam descarcat de vreo 2 ori dar mi-am instalat windows azi si imi da erroarea asta straight face

| finicu a răspuns (pentru RamboxxL):

De instalat driverele ti le-ai instalat? (drivere video si audio)

| RamboxxL explică (pentru finicu):

Sincer la astea ma gandeam si eu k nu am la pc drivere dar imi mergea inainte...