| SSaleu20 a întrebat:

Sall, ce jocuri pot sa joc si eu online/multiplayer free? shooter sau racing... am un i5 2400/8rami/2gb video gt730...

4 răspunsuri:
| mariocazacu92 a răspuns:

Ai un pc foarte puternic. Ar fi recomandat sa joci paladins(free pe steam) call of duty mw3 piratat multiplayer de pe siteul www.skidrowreloaded.ro, cs source daca nu vrei cs go, bioshock infinite, nfs the run, wheelman, flatout2/3, street fighter x tekken, mortal kombat komplete edition, euro track simulator 2, dota 2, apb reloaded max payne 3, splinter cell conviction, dmc devil may cry, crysis 3/2, saints row 3 ( apropo e tare saints row 3 l-am trmnt deja. Sper ca te-am ajutat.

| SSaleu20 explică (pentru mariocazacu92):

Pai am dat banii pe pc si nu mai am de jocuri...)))

| mariocazacu92 a răspuns:

Piratezi jocurile.

| AndreiAndr a răspuns:

Team fortress 2, shooter free, racing nu cred ca exista.