| Silviu_Crasmaru_2000 a întrebat:

Sall ce trebuie sa fac ca sa intru pe steam gifts cand intru imi apare asta (Error: We require all registered users to have at least $100.00 worth of games associated with their Steam account. This is to prevent users from creating multiple Steam accounts for use on this site, which might result in cheating. Games which were previously available in bundles are excluded from this calculation. Currently your account is valued at $14.99.) si nu stiu ce sa fac ajutati-ma va rog

1 răspuns:
| AnimatedSignature a răspuns:

Ce nu înțelegi ce-ți zice?
Ai dat pe un joc (sau mai multe) și ai în total 15 dolari, și îți trebuie 100, ca să nu faci mai multe conturi și să trișezi.
Trebuie să bagi bani în Steam!