| Eüú_Ãlëxx_1994 a întrebat:

Sall. Cine imi poate da si mie niste jocuri pentru. Android care sa nu necesite conexiune la internet, in afara de : angry birds, minecraft, temple run, hill climb... Multam! big grin

Răspuns Câştigător
| superoidxxl a răspuns:

Six guns, shadowgun(pe magazin play costa bani descarca-l de pe net si descarca shadowgun nu shadowgun dead zone pentru ca la shadowgun dead zone iti trebuie net)dead trigger(exista si dead trigger 2 da la asta ai nevoie de net)real steel world robot boxing breack bricks si nu mai stiu.Mult succes!