| Nejmoq a întrebat:

As dori o lista cu niste jocuri android faine, acestea sa fie free.
Nu doresc jocuri gen Pou, sau Hill Climb Racing, sau Temple Run/Subway Surfers, ceva gen Angry Birds Epic. Versiunea Android pe care o am este: 4.2.2.
Ofer funda!

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
8 răspunsuri:
| 0PopaPorno a răspuns:

Ninja tsunami!

| Nejmoq explică (pentru 0PopaPorno):

Nu am vazut niciun joc android pe numele "Ninja Tsunami". Daca te referi la "Zombie Tsunami", l-am dezinstalat de mult.

| ioanaaa23 a răspuns:

Hill climb racing 2, cute the rope, angry run, temple run : brave.

| Nejmoq explică (pentru ioanaaa23):

Wow ma, esti tare. Nu citesti toata intrebarea.

| CodrutEnergy a răspuns (pentru ioanaaa23):

Mda...nici la jocuri n-ai gusturi mai bune...

| Perrydnd a răspuns:

Real racing 3
Dead Trigger 2
Modern Combat 3
Gta 3...sau Vice City
Sunt niste jocuri foarte calumea dar trebuie sa ai un telefon bun din punct de vedere al procesorului.....Androidul nu este decat un custom pentru meniu widgeturi etc...

| Nejmoq explică (pentru Perrydnd):

Le-am jucat pe toate, nu imi plac. :