| michaeljackson_6412 a întrebat:

Sall! cine stie cum pot sa imi inchid contul de facebook definitiv, nu numai sa il blochez? FUNDA mare cat universul! scuze de categorie! big grin

Răspuns Câştigător
| Ronnix a răspuns:

Acceseaza urmatorul link https://www.facebook.com/deactivate.php si se rezolva.

3 răspunsuri:
| blueangel99 a răspuns:

Contul meu -> Setările contului -> Dezactivează contul
Doar atât poţi face.

Numai bine!

| michaeljackson_6412 explică (pentru blueangel99):

Mersi! si raspunsul tau a fost la fel de bun, dar nu am putut sa acord funda decat unuia...si ca sa fie corect am dat funda lui ronnix pentru ca a fost primul si mi-a dat si un site, asa ca a fost mai usor! scuze, mersi foarte mult! kiss

| blueangel99 a răspuns (pentru michaeljackson_6412):

Lasă, nu e nimic, mă bucur că te-am putut ajuta (şi eu şi Ronnix).