| KiraXander a întrebat:

Sall..cine stie daca exista "dragon city" (jocul de pe facebook) pe telefoane cu android (doar cu android)

pe google play nu este gocul dar am observat ca daca iti trimiti numarul de telefon pe facebook iti trimite link de unde sa descarc jocul pentru android ii adevarat?

uite aici imaginea : http://oi42.tinypic.com/2uj5c8w.jpg

1 răspuns:
| Arcani a răspuns:

Nu te lua dupa astea da merge pe telefoane cu Android, dar nu te lasa pacalita caci daca incerci sa trimiti nr de telefon te baga in diferite jocuri si daca nu anulezi acele jocuri se aduga mereu bani.