| Alex_3707 a întrebat:

Salutare TPU deci eu am un telefon cu Android este un Lazer 4.0 dar am o problema pe el nu am google play am lazer play al telefonului si nu stiu cum sa fac sa bag google play ma puteti ajuta? Un link ceva sa descarc google play apk si sa il instalez pe telefon.Va multumesc.

2 răspunsuri:
| denidenisa01 a răspuns:

Am avut aceeasi problema numai ca pe tableta. Mi-am descarcat google play dar are probleme. Nu ai ce sa-i faci.Acum am alta tableta fiindca aceeia s-a stricat.