| Wh1teK1ng a întrebat:

Sall! Cine stie din ce cauza nu vad eu serverele in lista de internet la Naruto Naiteki Kensei? Nu folosesc Steam am doar jocul si merge jocul, dar nu vad serverele la internet! Cineva sa ma ajute plzz dau 5xFunda cine ma poate ajuta adaugati yo_razvy_zex! Multumesc Anticipat

1 răspuns:
| rater1994 a răspuns:

Sigur nu stiu care poate fi cauza dar daca e pe Steam e de recomandat sa folosesti steam deoarece cu ila deschizi si clasa virtuala unde poti gasi serverele...si daca nu incearca Naruto Naiteki Kensei Online emu sau ceva de genu.