| Andrei_Andreiutzu_1997 a întrebat:

Sall cine stie un mt2 care sa indeplineasca urmatoarele conditi dar sa fie pvp si nu full de modati:
sa aiba otele la shop sa faci usor lvl si bani sa fie harti noi si multe sa poti face seturi cu int strg HP mp... si sa ai arme bune la shop cine imi da site de la acest metin ii

Răspuns Câştigător
| Iustin2800 a răspuns:

Stiu eu un mt2 misto, MoonMt2 care cresti usor. faci la lvl 20 :20.000.000 yang sau 200.000.000 yang este si un cristal care este o piramida rosie care faci P la toate, o sa te pricepi tu.

| Mihaivassi123 a răspuns (pentru Iustin2800):

Iustine
da-ne si noua link ca nu gasesc plssssssss

3 răspunsuri:
| Generation22 a răspuns:

Metin2 dinastya rate 1000 50 de harti noi, nu sunt modati, bonusuri in romana, GM/GA, playeri romani big grin

| ELEMENT3110 a răspuns:

Eu iti zic sa incerci mt2 val mondial sau mt2 hammer.