| VuLTuRU_5008 a întrebat:

Sall cine vrea sa ma ajute cu un servere de metin(creazrea de arme, armuri noi, chiar si niste mobii si niste harti). Ofer grad de GM SGM SGA(dupa munca depusa).

Răspuns Câştigător
| ForFun a răspuns:

Salut.As dorii eu sa te ajut cu mare placere chiar daca nu am asa multa experienta sa creez sv de metin dar pot sa zic ca am experienta sa ma joc metin laughing. Daca nu esti de acord cu ofarta mea macar contacteaza-ma de adresa de mail:andrey_catalin25 si lasa-mi mesaj cand e gata si fuctionabil svhappybig grin