| Katomi a întrebat:

Ce servere de metin stiti? Sa fie pvp si sa aiba armuri, arme, kinguri modate happy Funda

4 răspunsuri:
| mihdenis a răspuns:

Ce spui de Metin2Ro Speed, Metin2Guabina, Metin2GX, Metin2United, Metin2Tim, Metin2Candy, Metin2RedDragon, Metin2PvPServer, Metin2Supreme, DINAMIK Metin2, Dark Metin2. Uite si un link: http://www.e-joc.info/category/metin-2/

| TeamRo a răspuns:

Http://metin2-romania.com/index.php Ai aici o multime de servere cu descrieri incluse.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Night Power Mt2

Retele Hamachi:

ID: NightPower
Pass:123

Max level 250, pe romana, iteme 2012-2013 la shopuri, animale noi de calarit 2012-2013
Pijamale,armuri cu aripi...
Site register 5.184.233.203
MC: 5.184.233.203

ca sa mearga site trebuie sa fi logat pe hamachi

| joKerr a răspuns:

Eu iti sugerez EzyMt2 are si modate si king si tot ce vrei bft