| GameMaster23 a întrebat:

Sall, cum dau cu picioru in GTA san andreas (( kung fu )) i se mai zice...
Dau funda la care imi zice cum se face ! ! !

1 răspuns:
| Disstrict a răspuns:

Daca este GTA san andreas normal trebuie sa mergi la sala unde is chinezi sa inveti stilu de la unu din ei, dar daca este pe samp adica gta online is comenzi poti intreba un admin sau un player experimentat exemplu eu am jucat pe un sv de samp si pentru ati alege stilu de lupta scriai /style si iti aparea ce stil vrei si acolo le gaseai toate.