| anonim_4396 a întrebat:

Sall. Cum pot canta la pian adica un joc pe net dar sa imi arate sa cant melodia de la transformers prime sau si in pc jocul, ofer ce vreti voi si funda si vot si altele. Help

Răspuns Câştigător
| JokerDeaD a răspuns:

Mai de mult am vazut la un prieten cum canta la pian de pe tastatura, era o pagina oficiala numai despre pian, adica acolo erau melodii compuse pe pain etc. Faza e ca poti sa cauti notele de la orice melodie pe net si intri pe pagina si canti, noi asa am facut happy

| Natalianaty2002 a răspuns (pentru JokerDeaD):

Ai fost singurul care a raspuns si tie iti dau funda happy

| JokerDeaD a răspuns (pentru Natalianaty2002):

Merci si incerc sa gasesc cum se numea pagina, imediat big grin

| JokerDeaD a răspuns (pentru Natalianaty2002):

Am gasit > http://virtualpiano.net mie mi se pare super :D

| Natalianaty2002 a răspuns (pentru JokerDeaD):

Mersi frate mult. happy

| JokerDeaD a răspuns (pentru Natalianaty2002):

N-ai pentru ce. happy