| SakonSIUkon a întrebat:

Sall,cum pot sa instalez pe cs 1.6 mod zombie dar si CSDM cu respawn si sa pot alege ce mod vreau sa joc? Pana acum am incercat si a aparut zombie mod dar nu puteam sa introduc boti in ciuda faptului ca botii erau deja instalati,iar CSDM respawn nu a mers deloc. Daca nu merge singura sansa ar fi sa imi creez un server propriu cu boti daca ar merge, nu prea stiu sunt incepator.

1 răspuns:
| xFire8789 a răspuns:

Pai am sa-ti dau un link cu Cs csdm sau daca nu incearca cs xtreme v6 iti alegi ultimile clase pentru respawn si celelalte.