| anonim_4396 a întrebat:

Sall! Deci vreau sa cumpar un controller pentru. xbox 360 http://www.mediagalaxy.ro/......r-pc-negru si vreau sa-l cumpar online! Dar nu stiu daca e sigur;)) Cine a mai cumparat online. spuneti-mi daca e sigur;) (Ps. Plata la livrare)

5 răspunsuri:
| Noitzee a răspuns:

Cum sa nu fie sigur omule happy Doar este media galaxy.Am cumparat de zeci de ori. Apropo iti recomand un controller pe whirless nu cu fir cel putin pe mine m-a tinut de 2 ori mai mult cel fara fir happy bft

| RaduHD a răspuns (pentru Noitzee):

@AlexandruDawg In cat timp ajunge livrare? (in tara)

| Noitzee a răspuns (pentru RaduHD):

Acolo spun 24 ore

| Noitzee a răspuns (pentru RaduHD):

Bine depinde pe unde stai happy poate ajunge mult mai repede mai ales daca stai in buc. maxim 2-3 ore. oricum te suna etc

| RaduHD a răspuns (pentru Noitzee):

Eu stau intr-un oras din jud. Iasi! happy