| Solovey a întrebat:

Sall, Este o problema cu PC si nu pot face server privat de metin2.Doresc sa Fiu GM pe un server deoarece am fost pe unu care sa nchis si am multa experiebta. Si am o shmecherie de prins hackerii. Daca Mai aveti si alte intrebari ma mai contactati la emailu : liviuarcadie@mail.ru

1 răspuns:
| TrollingPeNet a răspuns:

Nu poti face din cauza ca :
- ai modem / router
- nu sti / nu ai programele necesare
- nu ai destul spatiu / rami;)
Una dintre aceste motive :D

Dar daca doresti sa incerci sa faci un sv de metin uite un link cu un tutorial : http://www.youtube.com/......ttp?/watch