| maryantheboss1 a întrebat:

Sall eu folosesc antivirusul malwerbyte anti-malware si azi am detectat 16 virusi si si i-am sters si de atunci toate programele pe care dau sa le deschid deschid imi apare open with si la mozzila si la massenger si la multe altele, habar nu am ce are, deci care imi spune primuce are si ce trebuie sa fac ii dau funda si vot!

1 răspuns:
| Mariaa232004 a răspuns:

Buna big grin. Te po ajuta. Exista un CD il poti achizitiona de unde sunt laptopuri/calculatoare etc. Mie mi s-a intamplat cu laptopul am folosit CD-UL si a mers a luat toti virusii, dar a fost foarte greu. Nu mai stiu cum se numea. Dar a costat 20-30 nu stiu daca se mai gaseste in magazine eu l-am luat acum 1-2 luni. Si daca nu gasesti CD poti cauta in magazine raparatori (nu stiu ce.) cineva care sa te ajute. Mai de mult se volosea ClaranJanul (un program foarte bun Anti Virus) dar nu are cum sa se mai gaseasca pe google. Acel ClaranJa se lua de pe Google si dwalda (scuze daca am scris grejit) dar nu stiu daca mai este...

Sper ca te-am ajutat happy

Funda big grin?