| sjgdhsa a întrebat:

Am o problema cu open with de curand eram plin de virusi in pc vreo 200 zic eu am si uitat numarul am luat anti-malware totul bine si frumos mi-a scanat virusi mi i-a sters, si acum am o problema cand deschid un program nu se deschide pana nu dau open with si selectez acel program dar nu ramane selectat trebuie sa il bifez de fiecare daca imi puteti da o rezolvare dau FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Morosan_Flavi_2001 a răspuns:

Dai click dreapta pe acel program, la properties, compatibility, si apoi bifezi run this program as an administrator

Funda?