| AbSent01MaNu a întrebat:

Sall fratilor! am un pc asa: ram:2 gb procesor:2800+ (AMD) placa video:128 mb(6600 GT) si as vrea sa stiu niste jocuri cu impuscaturi care sa imi mearga si mie adica ceva de genu: doom 3 F.E.A.R. dar numai C.S sa nu fie sau cv de genu P.S :nu supor genu ala de jocuri cu impuscaturi
Ms aticipat :***

3 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Ai o placa video foarte slaba : Doom poate ar merge nu e sigur suta la suta, dar niciunul de la F.E.A.R nu o sa-ti mearga... sincer nu stiu ce jocuri ti-as putea recomanda! Sorry!

| AbSent01MaNu explică (pentru lpavel):

Imi merge si doom 3 si fear tot 3... dap naa mam cam plictii de ele mersi oricumwinking...(Y)

| Fodor_Codrin_1997 a răspuns:

Counter strike, punisher