| pinguluk a întrebat:

Sall! Funda cel care da raspunsul corect! Deci joc metin2. Stiti cum sa adaug drop item, drop yang, exp, auto pick, etc., sus in in stanga. P. S. Am server privat si nu stiu cum sa le bag. Multumesc

2 răspunsuri:
| Orlando_Sandu_1976 a răspuns:

Http://www.fileshare.ro/e30149446 Este facut de banjo pentru ro are de toate. Ceea ce il face special este ca pe private functioneaza si 3x dmg si trade hack. Sper ca te-am ajutat.

| kalibraownage a răspuns:

Daca ai GM scrie asa /priv_empire si iti arata acolo ce trebuie sa faci... Funda?