| alexr8 a întrebat:

Stiti vreun server privat de metin2 cu rate-urile 1000x la exp, yang si drop la care ai acces indiferent de tara? Va intreb asa pentru ca am avut si eu un server cu rate-urile astea dar la care nu mai am acces pe pagina principala de 1 saptamana sad. Pana atunci mi-a mers bine dar de atunci nu mai pot intra.Am intrebat pe forum de ce nu pot intra si mi s-a spus ca doar cei din Germania, Austria si Elvetia au acces la acel site si la acel server.Nu mi se pare deloc corect dar...asta e! Prefer sa gasesc alt server decat sa ma mut in alta tara ca sa pot intra pe server-ul acela.Multumesc anticipat!happy

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt multe...Metin2 Fun Ro, Metin2 Light, Metin2 TIM, Metin2 Dinamik, Metin2 Gx, Metin2Speed, Empire Metin2, Si multe altele...winkingwinkingwinkingwinkingwinkingwinkingwinkingwinkingwinkingwinkingwinking

109 răspunsuri:
| RadXx a răspuns:

Next generation shadow dinamik escada mt2 supreme etc etc funda?

| sorynm a răspuns:

Da, joaca metin2 light, insa e on rar...dar e super: primesti lv 90, la pescar gasesti king1, king2.la vanzatorul de arme gasesti santa,baron,solara, lunara si epice multe, pica cate 900 int de exemplu, e frumos...dar cum am spus: on rar

| Mangeyoku a răspuns:

Http://hammermt2.servegame.com/index.php?sys=down uite asta e un mt2 tare te duci la tyfani si te face lvl 127 tot felul de arme armuri si primesti 10kkk cand incepi e smecher te astept pe mine ma cheama Bufici a si poti sati schimbi sexul sau rasa

| alexr8 explică:

Astept mai multe raspunsuri

| Cristi823 a răspuns:

Stiu metin2united,metin2rosped,metin2kindom etc...

| razvanuty a răspuns:

Uite daca cauzti un metin frumos in care vrei sa muncesti pentru iteme si pentru lvl incearca xtreme mt2. http://www.xtrememt2.net/s2/index.php. intra pe asta regat albastru, eu am lvl 91 daca vrei sa te ajut cu ceva da-mi pm pe metin la numele
de dyabolycoR

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stiu eu mai multe metin2 light, metin2 shadow, metin2 ro speed

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mda daca intri pe un server privat cu rate 1000x exp, drop yang si iteme, ce rost mai are sa mai joci? adica intri... faci in 2 zile level 99, semi-om +9 fms +9, si gata jocu ...nu? Hai sa iti dau un exemplu sa intri pe un asemenea server e ca si cum ai folosi coduri intr-un joc de genu GTA sau aim pe server de cs

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti prost

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Joci dinamik... rate 1000% doar ca e mare pacat...ARE MULTE BUGURIwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da metin2 light e si cu king la pescar

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dati-mi si mia siteul la metin 2 light va rog frumosbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://89. 40. 76. 97:8090/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da stiu un metin cu rata 1000%, acelea sunt metin 2 light si metin 2 sky dar si metin 2 gx si fun sunt misto

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

War-Zone metin2 rate 100%:drop yang iteme...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exista ma se numeste metin 2 lighthttp://89. 40. 76. 97:8090/index.php

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu esti gm?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut, LightMt2 are ratele 1000% e super sv, dar este un pic lag Detalii : arme de 92, otele +9, king 1 king2 1kkk inceput lvl 90 inceput add la id pentru mai multe detalii : beto_smeq2006

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu alex si eu vreau sa stiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inca si eu caut laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt vreo 2 metinuri cu rate de 1000x:Empire mt2 dar am inteles ca au scazut la 900x, Born mt2 cu 1000x si mai e si frz sau Flamek cu 1500x. Eu sunt gm pe gx dar a fost inchis si pe frz care are traducere.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Date ma frz are rate cam 500% flamek da are mari

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stiu eu unu se numeste light

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Joaca light dar merge sambata si duminica la ora 11. 30

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce n00b

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Light, dinamik noul sv www.dinamik.ro/metin2

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar dati-mi si niste siteuri

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.mondialmt2.com merge din orice tara si e in franceza am lv 126 cresti super repede bani pica repede

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am eu un raspuns pentru tine cauta metin 2 fun, tim, gx, epic sau rospeed