| BananaSuparata a întrebat:

Sall, imi dati si mie niste jocuri horror faine pentru PC sau ceva actiune ( shooter ) nu cs, css si din astea...mersi. Cine da cele mai multe jocuri FUNDA.

Răspuns Câştigător
| Stolo a răspuns:

Pai horror sa fie.Stalker,Dead space,Bioshock, Half life 2, Doom 3, Quake 4, Call of Juarez,Blood II: The Chosen,The Chronicles of Riddick: Assault on Dark Athena,Clive Barker's Jericho(genial), Condemned: Criminal Origins, Condemned 2: Bloodshot metro 2033, land of death.si daca mai vrei uite aici lista de fps-uri:http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_first-person_shooters.Bafta