| alexandru1233210 a întrebat:

Sall imi dati si mie un hack de metin2 ro sa functioneze sa nu ma prinda gm adica, daca se poate sa fie de trade si de crestere plzz.

6 răspunsuri:
| TheKillerOfKillers a răspuns:

Uite aici: M2bob. E cel mai bun hack de Metin2 Ro. Are o optiune la care cand intra Gm pe CH te scoate automat sau schimba ch-ul. Are urmatoarele: Levelbot, Farmbot, Buffbot, Fishbot, Shopbot. Din pacate nu mai merge nici un hack trade pe metin2 ro. Se fac update-uri saptamanal la m2bob. Apropo: Iti da viteza de miscare 1000% si de atac la fel. E super bun! Funda?

| alexandru1233210 explică:

Frate la m2bob numi mg mie ca cica e contul expirat... daca-mi dai mie un cont de m2bob care sa nu zica cai expirat...

| alexandru1233210 explică:

La alx.alex44

| alexandru1233210 explică:

Claudiuu plss da-mi id tau sa daca nu baga tu alx.alex44 ca vreau sa iti zic cv plss.

| atomic170 a răspuns:

Dami id tau de mess si vorbim...Sau baga-ma paulpaul60 si lasa mesaj cu is ala cu hakul