| PesPuma2013 a întrebat:

Sall,imi dati va rog frumos o invitatie pe fileleist, ofer funda si daca mai imi dati raspunsuri ofer funda indiferent de raspuns bun sau rau.Plzzz,mersi.

1 răspuns:
| xAlex100 a răspuns:

Salut, am 4 invitatii si ti-as da, dar sunt prea multe persoane cu cont si spune clar ca daca vrei sa ai si tu cont trebuie sa ai V.I.P(adica sa dai bani/donezi), conturile trebuiau facute cand nu erau multi. Îmi pare rău, sper că te-am ajutat. Ciao