| CaVaNi a întrebat:

Sall. Imi poate spune si mie cineva ce bonusuri trebuie sa la metin ca sa fac set warr? de asemeanea vreau sa imi ziceti ce bns trebuie pe itm ca sa nu ma mai bata toti de pe mt. Dau funda + Vot!

Răspuns Câştigător
| AndrEey007 a răspuns:

Sall,pentru set de war trebuie sa bagi cu 6/7 bnsurile alea mai galbene si bagi aparare impotriva war 5% si incda unu cu 10% tot cu 6/7, ca sa nu te mai bata toti trebuie sa bagi, viata,aparare sabie, aparare pumnal, rezisttent la magie, rezistent la foc si cam atat, sper ca te-am ajutat, funda?

1 răspuns:
| Mauricel a răspuns:

Trebuie sa ai 1-5 doua maini si sabie si critika si hh si 6-7 def si str war