| alex251 a întrebat:

Sall,intrebarea e pentru cine joaca heroes charge pe tel, daca imi iau alt telefon si descarc jocul trebuie sa o iau de la 0 iar, ca numai stiu daca am facut cont...sau am jucat direct, pe joc sunt logat cu facebook-ul, daca imi alt tel si ma loghez tot cu fb imi da contul ala care il am sa continui?

1 răspuns:
| Popa_RazZvan_1996 a răspuns:

Daca ai fost conectat la un cont de google sau facebook in timp ce te jucai progresul tau este salvat, daca nu o sa o iei de la 0.