| viDosT a întrebat:

Sall joc metin2 ro dati-mi daca stiti coduri site-uri cu uramtoarele hec-uri: dmg, bani, lure si xp

4 răspunsuri:
| Motanul239 a răspuns:

Nu va inteleg pe astia cu hackuri....care mai e ma frumustea jocului daca nu sunteti in stare sa faceti nimic fara coduri.
Eu am lvl70 si nu am folostit niciodata hackuri.Nici macar fishbot nu folosesc desi este legal! Sa va fie rusine astora care nu sunteti in stare sa faceti nimic decat daca trisati.nu snteti in stare sa faceti ceva bun nici macar intr-un amarat de joc.Du-te baiatule si joaca pe privat daca nu esti in stare sa joci pe cel normal

| viDosT explică (pentru Motanul239):

Bai sa stii ca cresti greau si din asta