| Sisoi_Ronaldo_1998 a întrebat:

Sall.
La fifa 2007 am un gamepad Hama Black force
http://www.pcgarage.ro/gamepad/hama/black-force/ uitati un link casa al vedeti am instalat drivere-le si nu pot sa fac skeme"(Virgulita.braziliana,360,eastico ETC. puteti sa an spuneti de ce

Funda la cel care an spune pe ROMANESTE cum sa fac ca sa mearga sa fac skeme

Răspuns Câştigător
| Peiciu a răspuns:

Ai nevoie de un prgram numi blackforce2013 pentru a putea face skme cu joystyk. FUNDA

3 răspunsuri:
| Sisoi_Ronaldo_1998 explică:

Uitati Id-ul meu de mes ruscristi85@yahoo.com

| Sisoi_Ronaldo_1998 explică (pentru Peiciu):

Politica politica tie nu-ti dau funda ca nici nu e raspun corect hai pa intr ape mess

| Peiciu a răspuns (pentru Sisoi_Ronaldo_1998):

Ai nevoie de un prgram numi blackforce2013 pentru a putea face skme cu joystyk. FUNDA