| هوراس a întrebat:

Sall. la gta san andreas ca să ajungi să faci misiuni în las venturas trebuie să ai medaliile de aur la școala auto? puppy dog eyes fundă

2 răspunsuri:
| OvyCrazBoy a răspuns:

Da, nici eu ca sa pot face misiunile trebuia medaliile de aur de la scoala auto. Dar sper sa iti mearga si fara.Ar fi foarte bine pentru tine! FUNDA!

| supercamila a răspuns:

Eu nu am avut medalie si totusi am putut face misiuni thinking dar bine ar fi sa iti iei medalia ca sa fii sigur thinking
Funda?