| Curtii a întrebat:

Salut am 2 intrebari despre GTA San Andreas:
1. Cum trec de prima misiune la scoala de soferi pentru moto si masina? cea in care trebuie sa fac o "gogoasa" eu tin apasat w si s dar nu imi iese
2. Cum fac sa apara NRG pe strazi? Sunt la missiunea 66 si inca nu a aparut. Am ajuns la misiuni pana in Las Venturas.
Multumesc, dau fundita

Răspuns Câştigător
| Blooding333 a răspuns:

La prima intrebare trebuei sa ti apasat w si s si apesi pe sageti stanga si dreapta.
La o doua intrebare nrgul nu apare pe strazi il gasesti tu intr-un loc secret

| Curtii explică (pentru Blooding333):

Am sa incerc daca imi iese iti dau funda.
P.S unde gasesc nrg-ul? puppy dog eyes

| Curtii explică (pentru Blooding333):

Multumesc,daca imi iese iti dau funda. Imi poti spune si unde gasesc nrg? big grin