| MihaiAndronescu123 a întrebat:

Sall.La jocul mt2earth m-am dus in valea orcilr si nu mai stiu cum sa ma duc inapoi am incercat sa ies pe bila aia rosie dar ma ducea pe un desert. Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| Jorah a răspuns:

Esti incepator. Te sfatuiesc sa lasi metinurile private, si sa te apuci de RO, sa inveti doar metin, dupa te apuci de privat.
Raspuns : Lasa orci sa te omoare atacandu-i, si dupa aceea dai Restart City / Restart Oras. Si te duci in teleport, acolo ajungi in map1 / pynugmoo MAP / tinut