| Teodora90 a întrebat:

Bună seara. Vă rog să îmi spuneți dacă știți cum se numește jocul...era un joc cu o bilă roșie ce se putea juca pe calculatoarele de la școală. Într un capitol din joc știu ca bila roșie sarea și manca dulciuri. Asa îmi aduc eu aminte. Vă mulțumesc.

2 răspunsuri:
| ReddY25 a răspuns:

Creca Pacman

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa mentionezi ce tip de joc era. Ce controlai tu ca jucator si cum controlai acel lucru. Era cumva o variatie de Arkanoid in care tu controlezi o platforma care respine o bila care la randul ei trebuie sa interactioneze cu niste obicete?