| deejayoo a întrebat:

Sall. la san andreas in misiunea Intensive Care (cautati pe youtube daca nu o stiti) De ce cand intru in markerul de la fabrica aia atunci cand trebuie sa termini misiunea practic mi se blocheaza jocul el merge in continuare dar sta ambulanta aia incontinuu si nu mai iese ala afara.ce i-as putea face sa nu mi se mai blocheze.dau funda cel mai bun raspuns >big grin

2 răspunsuri:
| xToTheZx a răspuns:

Problema e de la joc, poate fi un bug. Nu e bun jocul. Instaleaza din nou jocul. Bafta!

| deejayoo explică (pentru xToTheZx):

Am reusit sa o fac mersi mult >:d